Állásajánlatok aloldal fejlécképe
Tartalomjegyzék

Állásajánlatok

ÁLLÁSHIRDETÉS

A Tolna Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóságon

távközlési / informatikusi

munkakör betöltésére

Foglalkoztatás: A rendvédelmi feladatokat ellátó szervek hivatásos állományának szolgálati jogviszonyáról szóló 2015. évi XLII. törvény (Hszt.) alapján határozatlan idejű hivatásos szolgálati jogviszonyban.

Munkarend: Hivatali, heti 40 óra

A munkavégzés helye: 7100 Szekszárd, Wesselényi u. 15.

Ruhanorma: vegyes

Betöltendő beosztás megnevezése és besorolása: főelőadó (rádiós), Tiszti/C

Feladat, munkakör: Az igazgatóságon és helyi szerveinél felmerülő távközlési és informatikai feladatok ellátása: A felhasználói környezet üzemeltetése, különféle alkalmazások beállítása, Windows desktop adminisztráció, kisebb hardware hibák javítása, javíttatása. Oktatást követően távközlési feladatokban részvétel: vezetékes és vezeték nélküli rendszerek (telefonközpont, IP telefonok, rádiók stb.) üzemeltetése, adminisztrációs és egyéb kapcsolt feladatok.

Illetmény és egyéb juttatás: a Hszt. és végrehajtási rendeletei alapján

Alkalmazási feltételek:

  1. magyar állampolgárság
  2. cselekvőképesség
  3. büntetlen előélet
  4. felsőfokú informatikus, távközlési vagy villamosmérnök végzettség
  5. egészségügyi, pszichológiai és fizikai alkalmassági vizsgálaton való részvétel és alkalmas minősítés
  6. kifogástalan életvitel ellenőrzéséhez hozzájárulás
  7. nemzetbiztonsági ellenőrzéshez való hozzájárulás

A jelentkezés részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  1. felsőfokú szakirányú (informatikai - távközlési - villamosmérnök) állami iskolai végzettséget és szakképzettséget igazoló bizonyítványok másolata
  2. részletes fényképes szakmai önéletrajz
  3. motivációs levél
  • nyilatkozat arról, hogy a jelentkező által benyújtott anyagban szereplő adatokat a felvételi eljárásban részt vevők megismerhetik
  • nyilatkozat arról, hogy az anyagában foglalt személyes adatainak a felvételi eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez a jelentkező hozzájárul

Elvárások:

  1. informatikai/távközlési ismeretek
  • Csapatmunka
  • Megbízhatóság
  • Terhelhetőség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • „B” kategóriájú gépjárművezetői engedély

Előnyt jelent:

  1. Térinformatikai alapismeret
  2. Microsoft/Linux rendszerek ismerete
  • Távközlési területen szerzett ismeretek
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

A jelentkezés benyújtásának módja:

  • Postai úton a pályázatnak a Tolna Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság címére történő megküldésével (7100 Szekszárd, Wesselényi u. 15.), vagy
  • Elektronikus úton dr. Ress Gábor tű. alezredes részére: gbyan.uhzna@xngirq.tbi.uh